Informacje o firmie

Tradycje firmy ARET sięgają lat 80-tych. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze reklamy jak i stale rosnące zapotrzebowanie na elementy reklamy wizualnej w branży HoReCa sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w produkcji tego typu wyposażenia dla hoteli, pensjonatów i restauracji. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów naszymi klientami również są urzędy, szkoły, biura a także szpitale i przychodnie lekarskie.

Jesteśmy producentami trwałych i estetycznych tablic informacyjnych, szyldów, tabliczek kierunkowych, tabliczek przydrzwiowych, numeracji na drzwi, breloków do kluczy hotelowych, żetonów do szatni, elementów reklamy, podświetlanych gablot na menu, gablot na sztandary, elementów identyfikacji i oznakowania (osób, rzeczy) takich jak identyfikatory osobiste dla personelu tabliczki znamionowe na maszyny i urządzenia, karty klienta. Elementy te idealnie pasują zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego wystroju.

Korzystamy z materiałów gwarantujących estetykę i trwałość wyrobów a stosowane systemy pozwalają realizować dowolne projekty. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co gwarantuje wykonanie usług na wysokim poziomie. Zdobywamy doświadczenia współpracując z klientami i realizując ich własne pomysły. Wprowadzamy nowe wzory uwzględniając uwagi naszych klientów.

Nasze wyroby znalazły zastosowanie i uznanie w wielu renomowanych hotelach, pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych a także w urzędach i firmach.

Dlaczego ARET ?

  • posiadamy doświadczenie i szeroką wiedzę
  • nasz zespół stanowią doświadczeni fachowcy
  • mamy nowoczesny park maszynowy
  • korzystamy z materiałów najwyższej jakości
  • obsługujemy największe marki i klientów
  • mamy szybkie terminy realizacji
  • dbamy o każdy element procesu logistycznego

Z przyjemnością prezentujemy rozwiązania w zakresie informacji wizualnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.