Referencje - opinie naszych Klientów

Niezależne opinie inwestorów:

Hotel Wersal
ul. Tetmajera 14a
34-500 Zakopane

W hotelu Wersal wszystko zapięte na ostatni numerek

„W 2004 r. otwieraliśmy hotel i szukaliśmy firmy, która wykonała by tabliczki, numerki itp. Chciałam, aby hotel postrzegany był jako miejsce eleganckie a system informacji wizualnej ma na to duży wpływ. Spośród wielu ofert wybraliśmy firmę ARET z Bielska-Białej, która zajęła się kompleksowo tym tematem - szyldy, tabliczki kierunkowe, numeracja pokoi, breloki do kluczy hotelowych, identyfikatory dla personelu, numerki do szatni, numerki na klucznicę.

Końcowy efekt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Szczególnie efektownie prezentują się tablice informacyjne, które imitują stary mosiądz. Wykonane elementy są dobrej jakości, a sama firma jest bardzo elastyczna i otwarta na współpracę, dlatego też nadal korzystamy z jej usług. Bez wahania polecam firmę ARET jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.”

Małgorzata Stankiewicz
Właściciel


Polskie Centrum Informacji
PROMA Sp. z o.o.
ul. Jana 16
43-400 Wodzislaw Śl.

List referencyjny

„Firma ARET z Bielska-Białej wykonywała elementy informacji wizualnej dla naszej Firmy według dostarczonego projektu. Firma wykonała prace terminowo, materiał z którego zostały wykonane wszystkie elementy tj. tablice informacyjne, znaczki firmowe, odpowiadały dokładnie zamówieniu.

Prace zostały wykonane zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, montaż oraz komunikacja z firmą ARET przebiegały bezproblemowo w doskonałej partnerskiej atmosferze.

Efekt końcowy prac firmy ARET oceniamy na bardzo wysoki, perfekcyjny, fachowy, w pełni profesjonalny oraz spełniajacy wszelkie oczekiwania naszej firmy.

Z pełną satysfakcją pragnę polecić firmę ARET jako sprawdzonego, uczciwego oraz fachowego wykonawcę.”

Jacek N. Łopuszyński
wice Prezes Zarządu
Dyrektor


Willa Orle Gniazdo
ul. Kolejowa 17
24-150 Nałęczów

„Dziekuję za wykonanie breloków. Są bardzo ładne.”

Eryk Denko
Orle Gniazdo, Nałęczów
www.orlegniazdo.com


SALE WESELNE Romeo i Julia
ul. Myśliwska 1
43-370 Szczyrk

"(...) zamawiałam u Państwa imienne plakietek z laminatu grawerskiego w kolorze złotym. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i dlatego chciałabym dodatkowo zamówić takie plakietki dla naszych wszystkich kierowników (...)."

Malwina Rusin